služby

Oboru hospitality jsme povětšinou zasvětili naše životy. Pokud říkáme, že jsme tu pro Vás, tak to není povinná fráze, ale součást našeho životního stylu.

pronájem prostor

To hlavní, co Vám chceme na tomhle webu sdělit. Poskytneme Vám centrum Abzac k uspořádání všemožných aktivit, které Vám navíc rádi obohatíme o profesionální nápojový servis. Ať už půjde o akce kulturní, společenské, vzdělávací, odborné, pracovní, miniveletrhy, konference či jiné.

nápojový catering

Povýšíme Vaši akci na zážitek. Pít na konferencích standardní kávu z konvice časem omrzí. My Vám v Abzacu nabízíme služby profesionálů z oboru. Ti přímo před Vašimi hosty připraví kávu, čaj i koktejly, nebo okoření event prezentací a řízenou degustací vybraných nápojů a ušlechtilých destilátů.

food catering

Přípravu pokrmů pro nás zajišťuje partnerská společnost Congusto. Její tým je schopen na základě Vašich požadavků servírovat jídlo různých světových kuchyní ve špičkové kvalitě. Pro usnadnění Vašeho výběru zde uvádíme základní předdefinovanou verzi nabídky.

poskytnutí AV techniky a souvisejících služeb

Už tak toho v „základu“ nabízíme hodně, ale pokud Vám to přece jen nestačí, můžeme skrze naši partnerskou společnost AV technika zajistit další požadovanou audiovizuální techniku (ozvučení, světelné efekty, kamery, animace, scénické nastavení prostor…). Každopádně se podívejte na vybavení jednotlivých místností, za které nebudete muset nic připlácet.

livestream

Líbilo by se Vám přenášet dění z akce online streamem? Využijte služeb našeho partnera pro přímé přenosy, štáb společnosti Cinetik.

semináře a workshopy

Klíčovou činností České barmanské asociace je vzdělávání. Umíme pro laickou i odbornou veřejnost uspořádat semináře na jakékoliv téma týkající se nápojové gastronomie. A to také zážitkovou formou, jako je třeba párování koktejlů s lehkým občerstvením nebo míchání drinků samotnými účastníky. Přehled standardních kurzů naleznete na webu CBA.

grafický servis

Příprava tiskových materiálů, vstupenek, brandovaných předmětů, dárků pro hosty, jednorázové dekorace místností… Všechny tyto služby Vám zprostředkuje náš partner pro grafický marketing, společnost BMS Creative. Ušetříte si spoustu stresu se zařizováním a oceníte rychlost i profesionalitu provedení.

zprostředkování fotografa

Náš dvorní fotograf Filip Fojtík pracoval jako fotoreportér pro přední česká média, je držitelem prestižního ocenění soutěže Czech Press Photo. Vaši událost skrze hledáček fotoaparátu zdokumentuje profesionálním způsobem.

programová produkce

Stejně jako orchestr nezahraje bez dirigenta, ani žádný větší event se neobejde bez manažera. Jsme schopni Vám na klíč zorganizovat všechny aspekty Vaší události tak, aby se se vše uskutečnilo hladce a Vy jste se mohli místo organizace intenzivněji věnovat hostům.

zapůjčení gastro vybavení

Sháníte stovku stejných skleniček? Disponujeme malým i velkým stolním inventářem a neváháme jej půjčovat pro Vaše potřeby v Abzacu i mimo něj.

kurzy CBA

Pomůžeme Vám stát se opravdovými profesionály v oboru nápojové gastronomie. Nabízíme Vám absolvování kurzů pod vedením erudovaných lektorů dle profesního zaměření tematicky rozdělených do okruhů Barman, Barista, Teatender nebo Pivní specialista. Přehled kurzů naleznete na webu.