O České barmanské asociaci

Vznikli jsme zároveň s demokratickým Československem, nebo vlastně ještě chvíli před ním. Od začátku naší existence nám jde o sdružování pracovníků nápojové gastronomie – barmanů, baristů, teatenderů i pivních specialistů. Předáváme si informace, pořádáme semináře, vzděláváme se, sami školíme. Tím vším se snažíme rozvíjet tuzemskou gastronomii a úroveň poskytovaného servisu v pohostinských zařízeních. Odjakživa se hlásíme k principům zodpovědné konzumace alkoholu a trvalé udržitelnosti.

o našem centru Abzac*

Celá generace členů České barmanské asociace snila o tom, že jednou bude mít své vlastní kamenné sídlo a vzdělávací centrum. Podařilo se to až v roce 2018, po nekonečných přípravách, shánění vhodných prostor a několika letech stavebních úprav. Konečně – asociace už nemá své sídlo u prezidenta v obýváku, ale v centru Abzac.

*Abzac (čti „abzac“, nikoliv „abzak“) je příruční stůl, v němž obsluhující najde vše, co právě potřebuje. To samé se v přeneseném významu dá říct o našem Abzacu.

jaké je to centrum?

Multifunkční. Z původního záměru v podobě kanceláře se školicí místností pro členy asociace vznikl díky zapojení desítek partnerských společností projekt rozlehlého centra o několika sálech a saloncích. My si tyhle prostory nechceme nechat jenom pro sebe, vždyť to by nedávalo logiku. Zveme Vás proto k nám!

proč byste měli přijít?

Abzac je unikátním konceptem spojujícím víceúčelové prostory a nápojovou gastronomii. Vzpomínáte si, jakou kávu jste pili v hotelu na Vaší poslední konferenci? Troufneme si říci, že naše občerstvení bude lepší. Coffee break Vám u nás obstará barista, nálev ze sypaného čaje či čajový drink připraví teatender a koktejl na přání přímo před Vámi namíchá barman.

Kromě toho Vám nabízíme technologii, za niž byste si jinde museli připlatit. Místnosti ozvučuje technika od L-Acoustics, jedné z nejrenomovanějších zvukařských společností. Užijete si tak stejné ozvučení jako návštěvníci hokejové Hartwall Areny v Helsinkách, Vídeňské státní opery nebo Kongresového paláce v Paříži, tam všude tato firma instalovala své zařízení. Veškeré prostory jsou dále vybaveny obrazovkami určenými pro živou prezentaci i promo smyčky. Centrum disponuje strukturovanou kabeláží pro videokamery a rozvody do režie přímého přenosu.

Váš event u nás bude nevšední, a zároveň plně profesionální!